Армія захищає Україну! А ти готовий допомогти Армії сьогодні?
…тому що завтра може бути пізно…

Контакти:
armysosmurcia@gmail.com
Олег Ходзінський
+34 672 752 352
Віктор Концур
+34 687 025 338

Новини

2017-04-16

Волонтери армії СОС Мурсія висловлюють щиру подяку українцям у Мурсії за зібрані кошти на проект «Валькірія», це безпідотники , які врятують життя не одного захисника нашої країни від московського нападника. Також дякуємо скаутам "Козацька Січ" за допомогу під час збору пожертвувань. Христос Воскрес! Слава Україні!

Поділитися в соцмережах
2017-04-16

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаєм! Жити в радості й любові від душі бажаєм! Запашною нехай буде Великодня Паска І до віку буде з Вами світла Божа ласка! Хай Божа матір Вас охороняє, А Дух Святий здоров'я посилає. Господь дарує Ангела з небес! - Христос Воскрес! - Воістину воскрес!

Поділитися в соцмережах
2017-01-23

Від ГО Армія SOS Murcia España знов надійшла на нашу адресу посилочка)) Такі потрібні взимку (і страшенно дорогі в Україні)): вітамін С (лимони), вітаміни А та D (консерви печінка тріски), тепленні військові светри, шкарпетки, бинти, антисептик, та кава для душі)) - видно, що зібране з турботою і любов’ю, прилітає до нас з далекої Іспанії з теплом ваших сердець. Дорогі наші друзі, ваша підтримка для нас як ковток свіжого повітря. Вона говорить про те, що наша боротьба недаремна! Щиро дякуємо вам за ваші великі серця, які в цей нелегкий для нас час разом з нами.

Поділитися в соцмережах
2017-01-22

Два ящики з фруктами на маму....і ще два ящики з продуктами передали на Госпіталєрів. Ящик на Київський госпіталь з перевязочним матеріалом. З Ло Пагану відправили 3 ящики допомоги сиротинцю в Вінницю (від Інни), і ще передачку на Армію Сос Київ.

Поділитися в соцмережах
2017-01-22

Вітамінізація проходить успішно. Наші Герої вдячні волонтерам армії СОС Мурсія та українській громаді за те, що ми не забуваємо про них.

Поділитися в соцмережах
2017-01-20

Посилки передані армією СОС Мурсія уже на передові.

Поділитися в соцмережах
2017-01-20

Вітамін С для хлопців в дорозі.

Поділитися в соцмережах
2016-12-28

Партія цитрусових та медичних матеріалів надійшла до нас з Іспанії від Армія SOS Murcia España. Ці люди допомагають бійцям просто за розкладом! Дякуємо вам! Незабаром все буде доставлено на першу лінію оборони! Долучайтесь і ви до допомоги! Це зовсім нескладно – а ефект вражає!

Поділитися в соцмережах
2016-12-23

Щиро дякуємо Наталії Медвідь за подарунки, а це - дитяче харчування, іграшки, одяг, взуття, dvd, диски з фільмами, а також індивідуальні солодкі подаруночки. Дякуємо за любов та турботу до вихованців центру!

Поділитися в соцмережах
2016-12-19

Подарунки від Іспанського Миколая вже в дорозі на передову.

Поділитися в соцмережах