Армія захищає Україну! А ти готовий допомогти Армії сьогодні?
…тому що завтра може бути пізно…

Контакти:
armysosmurcia@gmail.com
Олег Ходзінський
+34 672 752 352
Віктор Концур
+34 687 025 338

Про нас

  Армія SOS MURCIA-волонтерська організація до якої входять українці що проживають в регіоні Мурсія. Організація була створена стихійно, на одному з мітингів, що проводилися українцями в Мурсії в знак протесту проти агресії путінської Росії. З початку активних було тільки декілька чоловік, але побачивши їхню роботу почало долучатися більше людей. Особливу подяку висловлюємо отцю Віктору Пархоменку, який зміг об'єднати українську громаду, достукатися до їхньої свідомості і підтримати волонтерський рух міста Мурсії. Завдячуючи цій клопіткій  роботі, навколо церкви об'єдналися сотні небайдужих людей. Найактивнішими є волонтерські групи  з міста Murcia,  Lo Pagan, San Pedro del Pinatar, Pilar de la Horadada, Beniel, Molina de Segura.
   За час нашої волонтерської діяльності було відправлено сотні ящиків з допомогою на першу лінію фронту для добровольців. Ми відправляли термобілизну ,нижню білизну, куртки, светри,форму, взуття, медикаменти, цитрусові.
   Нами було започатковано пошиття білих маскувальних костюмів, які розробили і виготовили власноруч. Під час зимового періоду було відправлено 325 таких костюмів.
   Армією SOS Мурсія було закуплено чотири позашляховики які зараз працюють на передній лінії фронту. Також ми допомогли купити і відправити в Україну інших два позашляховики,профінансованих Армією SOS Канади. Вся допомога йде на першу лінію фронту для добровольчих батальйонів. Допомога наша доходить до наших воїнів через Армію SOS Київ.
    Також ми неодноразово відсилали допомогу на Львівський  військовий госпіталь, а зараз надаємо допомогу Артемівському добровольчому мобільному госпіталю згідно потреб.